Dopravní prostředkyToto portfolio Vám nabízí velmi široké spektrum materiálů. V rámci materiálů pro automobilový a dopravní průmysl tak máme na výběr jak z koženek pro osobní a nákladní automobily, autobusy či veterány, tak i pro železniční vozy. Většina těchto koženek je pak určena především pro čalounění interiérů. Třeba jako manžeta řadicí páky, zadní roleta zavazadlového prostoru, čalounění stropů a sedadel v autobusech. Určitě si také vzpomenete na již tradiční zelený a červený Vinytol 801 N ve vagónech Českých drah.
 
Do tohoto sortimentu také řadíme materiály pro různé doplňující aplikace. Například k výrobě automobilových krycích plachet.
 
Materiály pro automobilní průmysl jsou vyráběny dle platných systémových standardů koncernu VW i FIAT, včetně doplňujících výrobkových mezinárodních standardů pro interiéry vozidel (např. snížená hořlavost, antifogging, zápach).
 
Pokud si nevyberete z naší široké nabídky barev a povrchových úprav, jsme připraveni vyvzorovat barevnou kombinaci a povrchovou úpravu, která bude odpovídat Vašim představám.
 
Manžeta řadicí pákyManžeta brzdové pákyRoleta zavazadlového prostoruPanel dveří automobiluSedadloStropČalounění sedaček ve vlaku

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr