ReklamníKoženky v reklamním portfoliu jsou určeny pro nafukovací reklamní předměty a poutače do exteriéru i interiéru (haly, výstaviště…). Vhodné jsou pro výrobu nafukovacích oblouků, stanů, stánků, billboardů a dalších. Lze je použít i na podporu prodeje v obchodech (POP a POS materiály).
 
Většinu reklamních koženek lze potisknout digitálním tiskem. N je u koženek, které mají sníženou hořlavost (přesné snížení hořlavosti je uvedeno v materiálových listech jednotlivých výrobků). Reklamní koženka, která má nejnižší plošnou hmotnost je Vinytol 287 N (0,26 kg/m2). Největší plošnou hmotnost má Vinytol DUO 491 (0,49 kg/m2).
 
Nejčastěji používané reklamní koženky jsou Vinytol 399 N a Vinytol 320 N, které mají nehořlavost třídy B1 podle DIN 4102-1.
 
Vinytol 287 je na tažném úpletu na drobnější nafukovací reklamní předměty, u kterých je potřeba větší tvárnost.
 
Vinytol 440 HYG se používá na dětské skluzavky, bazény a ohrádky na míčky do dětských koutků a mateřských škol. Je bez obsahu ftalátů, proto je možné použít ji i na výrobky pro děti do tří let. Díky UV stabilitě jsou barvy odolné vůči slunečnímu záření a lze ji používat i do exteriéru. Standardně ho vyrábíme v 7 veselých barvách – bílé, žluté, zelené, oranžové, červené, světle a tmavě modré.
 
Oboustranná koženka Vinytol DUO 491 se používá na pásky, kterými se podlepují švy koženky Vinytol 399 N. Dále se používá na rolety do historických vlaků a tramvají, kde nejsou kladeny požadavky na sníženou hořlavost.

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr