Koženky pro veteránySpecifická část čalounických koženek, o kterou je v posledních letech velký zájem je čalounění starých vozidel. Jsme jediným výrobcem koženek, které se používaly v padesátých a šedesátých letech na československá vozidla – Felicie, Octávie, Velorex a motosedla. I po letech se zachovaly původní dezény a technologie a tak jsou dobré podmínky pro renovaci vozidel.

Pro původní čalounění Velorexů vyrábíme Vinytol 692, který se od původní koženky moc nezměnil. Vyrábí se na pevném plátnovém podkladu v různých odstínech s právě typickým dezénem 373, který můžeme vidět na většině projíždějících Velorexů. Barevná škála je široká od několika hnědých odstínů po klasickou černou, červenou a řadu zelených odstínů. Pro čalounění autosedaček se vyrábí Vinytol 801 N, který je nehořlavý na tažném podkladu pro snadné čalounění. Dezény jsou rovněž zachovány.

Na opravy čalounění vnitřních interiérů stropů pro Škodu Felicii, Octavii a Favorit je vhodné použít Vinytol 382 N, který si rovněž zachoval svůj vzhled a vyrábí se ve světle šedé a černé barvě.
Velkou výhodou pro potencionální zákazníky je ten, že jsme schopni vytónovat barvu podle vzorku starého čalounění.
A abychom nezůstali jen u starých koženek, rádi bychom nabídli také nové koženky, které by se mohly použít pro čalounění interiérů vozidel, např. Vinytol 600 N, Vinytol 686 N, Vinytol 693 N, Vinytol 691, Vinytol 800 N HYG, Vinytol 801 N spec.,Vinytol 808 N, Vinytol 1000 , Vinytol 1300 N, který je vhodný na čalounění sedadel motorek. Pokud by byl zájem, tak napište na náš email info-kozenky@svitap.cz a pošleme Vám vzorky nebo se rovnou můžeme domluvit na vzorování.      
 
 
          

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr