FólieJednotlivá portfolia jsou rozdělena podle účelu použití. Portfolio fólií se od ostatních liší tím, že obsahuje pouze Vinyfoly a to bez ohledu na účel jejich použití. Najdete zde Vinyfoly z portfolia speciálního, galanterního, pro dopravní prostředky a pro důlní průmysl. Cílem tohoto portfolia je vyfiltrovat Vinyfoly do samostatné kategorie.
 
Vinyfol 392 má nejmenší plošnou hmotnost z portfolia fólií (0,4 kg/m2). Je vhodný na protiskluzné podložky pod počítačovou myš. Tento výrobek nabízíme i s jinou plošnou hmotností a tloušťkou pod názvem Vinyfol 457 a Vinyfol 697.
 
V kancelářské galanterii se při výrobě bloků, fotoalb a vizitkářů používá Vinyfol 601. K výplni manikúr, fotoalb a diářů pak Vinyfol 619. Mezi galanterní fólie dále patří Vinyfol 630 a Vinyfol 813.
 
Mezi fólie pro dopravní prostředky je zařazen Vinyfol 774 N na čalounění podhlavníků sedadel železničních vozů a Vinyfol 1235 NAF na drobné technické dílce například na čalounění okolo palubní desky v autobusech.
 
Vinyfol 1180 se používá na bandážovací pásky například na omotávky řídítek jízdních kol, tenisových raket, florbalových hokejek a hokejek pro lední hokej.
 
Vinyfol 1220 nachází své uplatnění při výrobě magnetických tabulí především díky vysokému množství železa, díky kterému na něm drží magnety.
 
Největší plošnou hmotnost má fólie Vinyfol 1600 HYG (1,6 kg/m2), která je bez ftalátů a používá se na sedáky dětských bobů.
 

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr