O násPoctivá česká koženka je stále mezi námi

SVITAP vyrábí v Chropyni tradiční českou koženku, která má dlouholetou tradici. Výroba koženky byla započata už v roce 1951 v národním podniku Technoplast a tato výroba stále pokračuje. V roce 2008 došlo ke změně vlastníků výroby koženky z Fatry a. s. na SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

V současnosti firma SVITAP vyrábí více než 140 druhů koženek různých tlouštěk, gramáží, speciálních vlastností, barevných provedení a zajímavých dezénů. Koženky jsou speciálně vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých odvětví. Koženky se tedy produkují pro účely čalounické, galanterní, automobilní a pro jiné dopravní prostředky, oděvní, obuvnické, koženky pro důlní průmysl, na vzdušné reklamy, na sportovní žíněnky a na různé speciální účely (zdravotnictví, divadla…). Ve SVITAPU jsme schopni vyvinout i koženky se specifickými vlastnostmi pro konkrétního zákazníka - tzv. „šité na míru“.

Naše společnost má certifikován systém řízení kvality a systém environmentálního managementu (ochrany životního prostředí) podle norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.
 

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr