VINYTOL PU 200 N SANAPUR

VINYTOL PU 200 N SANAPUR

Popis produktu
Materiálový list

MATERIÁLOVÝ LIST VINTYOL PU 200 N SANAPUR

Charakteristika

Vinytol PU 200 N SANAPUR je polyuretanový nános na polyesterovém úpletu. Vyrábíme ho s dezénem S101, který je hladký a matný. K dispozici je v šesti barvách: bílé (1000), béžové (2106), zelenomodré (4320), světle modré (4025), tmavě modré (4598) a černé (1999). Černá varianta je na černém textilu. Ostatní barvy jsou na textilu bílém.Vinytol PU 200 N Sanapur má z lícové strany (ze strany, kde je nános) přirozenou antifungální (protiplísňovou) odolnost úpravy dle ČSN 79 3880 a dostačující přirozenou účinnost antibakteriální úpravy dle ČSN 79 3880.

Pro zpracování je možné použít technologii vysokofrekvenčního svařování.

Použití

Tato koženka se používá pro výrobu potahů matrací. Díky tomu, že nepropustí vodu, moč a krev, chrání matraci před znečištěním. Zároveň paropropustnost zajišťuje prodyšnost matrace. Potahy matrací nachází uplatnění například v nemocnicích, v domech s pečovatelskou službou, azylech, ubytovnách, hotelech, mateřských školách.Další uplatnění této koženky je při výrobě rehabilitačních a polohovacích pomůcek ve zdravotnictví, které pomáhají při rehabilitačních civčeních a při polohování dlouhodobě ležících pacientů.

Čištění a ošetřování

Oproti čištění a ošetřování, které je obecně platné pro všechny koženky, lze navíc Vinytol PU 200 N Sanapur prát v pračce na 95 °C při normálním mechanickém působení, máchání a odstřeďování. Je možné sušení v bubnové sušičce při normálním programu sušení 45 °C, žehlení rubové (textilní) strany na 150 °C a chemické čištění tetrachloretenem. Nesmí se bělit.

Dostupnost

Vinytol PU 200 N SANAPUR máme obvykle skladem ve všech vyobrazených šesti barvách.
Standardní délka role je 50 metrů a šíře 140 cm.
Dotaz na produkt
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Zobrazit kategorie a filtrSkrýt kategorie a filtr